Fuji NP1PU-048E
  • Fuji NP1PU-048EFuji NP1PU-048E
Fuji NP1PU-048E
A Yueyang Tongtu E-commerce Co., Ltd. professzionális és kiváló minőségű NP1PU-048E eladó Kínában. Biztos lehet benne, hogy a Fuji NP1PU-048E-t gyárunkból vásárolja meg. Típus: integrált tápegység Feszültség: háromfázisú 380V Frekvencia: 50/60 Hz Kimeneti frekvencia: 0 - 400 Hz Névleges áram: 48A
A termék előnyei
A Fuji NP1PU-048E, mint 24 W-os tápegység, rendkívül kompakt méretű, és a szabványos 35 mm-es DIN-sínes bepattintási módszerrel van felszerelve, amely az elektromos szekrénybe helyezhető. Teljes szűrőáramkörrel van felszerelve, és megfelel a szigorú ipari szintű elektromágneses kompatibilitási (EMC) szabványoknak, mint például az EN61000. Hatékonyan ellenáll az elektromos hálózatból származó interferenciának, és maga is rendkívül alacsony elektromágneses sugárzással rendelkezik, ami nem befolyásolja a közeli PLC-t vagy frekvenciaváltót. Rendellenesség esetén automatikusan lekapcsol, vagy működési módba lép, és a hiba elhárítása után automatikusan helyreáll, valóban biztosítva a későbbi berendezések biztonságát.
Alkalmazás
Paraméterek
Termékmodell
Fuji NP1PU-048E
Termék sorozat
MICREX-SX / PS sorozatú bővítőegység
Modul típusa
DC bemeneti bővítő egység
Bemeneti pontok száma
8 pont
Bemeneti feszültség
DC 24V
Bemeneti áram
kb. 7 mA (tipikus)