Schneider LC1G500LSEA
  • Schneider LC1G500LSEASchneider LC1G500LSEA
Schneider LC1G500LSEA
A Yueyang Tongtu Company kifejezetten a tengerentúli nehézgép-gyártók és az ipari üzemeltetési csapatok számára készített egy nagy teljesítményű végrehajtó egységet a teljesítményszabályozás területén - a Schneider LC1G500LSEA vákuumkontaktort. A nagy teljesítményű, nagyfeszültségű motorok napi üzemben történő vezérlése során a közönséges légkontaktorok gyakran olyan problémákkal szembesülnek, mint az érintkezők megégése és elakadása a túlzott áram vagy az elégtelen ívoltási képesség miatt, ami balesetekhez vezethet. Ez a kontaktor vákuumíves oltási technológiát alkalmaz, és kifejezetten a nagy áramkimaradás problémájának megoldására tervezték. Professzionális beszállítóként ezt a kulcsfontosságú berendezést ajánljuk Önnek, amely biztonságosan és megbízhatóan vezérelhet 500A nagy áramot, hogy a motorvezérlő központja szilárd vezérlési ellenőrzőpontot kapjon, és teljesen megszabaduljon az érintkezők kopásából vagy ívhibákból adódó problémáktól, amelyek a berendezés leállásához vezetnek.
Teljesítmény
A Schneider LC1G500LSEA teljesítménye valóban megbízható. Névleges üzemi árama eléri az 500A-t, ami nagy szám, nagy teljesítményű, több száz kilowattos motorok könnyű indítására és vezérlésére alkalmas. Mivel vákuumban kioltja az ívet, elektromos élettartama rendkívül hosszú, ellentétben a hagyományos kontaktorokkal, amelyek érintkezői gyorsan elhasználódnak. Megszakítóképessége rendkívül erős, és akkor is biztonságosan lekapcsol, ha nagy hibaáram van az áramkörben. Működés közben nagyon alacsony zajszinttel rendelkezik, ellentétben néhány régimódi kontaktorral, amelyek folyamatosan zümmögnek. Elkötelezettsége nagyon éles, anélkül, hogy lomha érzetet kelt volna, teljesítménymutatói pedig rendkívül szilárdak.
Specifikáció
Termékmodell: Schneider LC1G500LSEA
Terméksorozat: TeSys Giga sorozatú kontaktor
Névleges üzemi áram: 500 A (AC-1) / Kb. 350 A (AC-3)
Névleges üzemi feszültség: 690 V AC-ig
Betéti feszültség: 110 V AC (a SEA utótag határozza meg)
Pólusok száma: 3 pólus (3P)
Segédérintkezők: 1 normál nyitott + 1 normál zárt (normál, bővíthető)
Névleges szigetelési feszültség: 1000 V